Typ nabídky

Minimální mzda

Controller v IT

referenční číslo: 17099 | aktuálnost: 24.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s kontrolingem v rámci projektové výroby? Prostředí IT Vám není cizí? Chcete se podílet na nastavování nových proces kontrolingu?

Pokud ano, pak zašlete své CV!

CONTROLLER V IT

Náplň práce

  • nastavení procesů kontrolingu v rámci IT projektového týmu zabývajícím se vývojem aplikací
  • standartní kontroling projektové výroby
  • tvorba firemních metodik, nástrojů a koordinace strategických rozhodnutí

Požadujeme

  • zkušenosti v oblasti kontrolingu minimálně 2 roky
  • znalost procesů projektové výroby, ideálně IT společnosti
  • znalost MS Dynamics Navision a MS Project výhodou
  • angličtina na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • možnost vzdělávání a odbroných certifikací
  • bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika