Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí nákupu (H4297)

referenční číslo: 5a70609ea5ad9554fa60a58a | aktuálnost: 06.06.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• nákup výrobního materiálu
• nákup finančně důležitějších položek nevýrobního materiálu (nebude nakupovat papír, kancelářské potřeby, úklidové prostředky, apod.)
• vyhledávání, rozvoj dodavatelů (tuzemští i zahraniční)
• jednání o cenách, dodavatelských podmínkách, obalech, dopravě, atd. s dodavateli
• řízení skladu a kolektivu 4 - 7 lidí (asistentka, skladníci)
• práce s podnikovým informačním systémem (objednávky, faktury, sklady, reporting, ...)

Požadujeme

SŠ/VŠ nejlépe technického směru, praxe ve výrobní společnosti v nákupu podmínkou, komunikativní znalost AJ nutná (komunikace v rámci pobočky a prodejní kanceláří v zahraničí), znalost požadavků ISO 9001 popř. IAFT 16949 (souvisí s vnitrofiremními procesy a i jednáním s dodavateli); dobrá znalost práce na PC; samostatnost, organizační schopnosti

Nabízíme

práce v zavedené zahraniční společnosti, finanční ohodnocení dle znalostí a praxe cca až 50tis. Kč, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned nebo dohodou

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Červený Kostelec,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Profese: logistik, nákupčí, nákupčí, kupec, pracovník nákupu, ředitel/manažer nákupu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita