Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby až 28 500,- /měs + bonus až 24 470,-/rok

referenční číslo: 5-21-270010/JD | aktuálnost: 01.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Chcete práci za lepší mzdu, 5 týdnů dovolené a praxi od renomovaného zaměstnavatele? Aktuálně hledáme zaměstnance do úspěšné automobilky v Kolíně na pozice operátorů montážní linky, příp. lisovny, svařovny, logistiky.
Náplň práce:

  • Práce na montážní lince, svařovně, lakovně, lisovně, logistice, kvalitě
  • práce je fyzicky namáhavá
  • 2 směnný provoz: pondělí - pátek (ranní 6:00-14:25, odpolední 15:30-23:55)
    Nabízíme:
  • Srovnatelné mzdové podmínky
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Možnost převodu do kmenového stavu automobilky
  • Garance profesionálního jednání seriózní agentury
  • Koordinátory přítomné na pracovišti a zajišťující podporu zaměstnancům

Lokalita: Kolín
Nástup:možný hned

Požadujeme

  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • fyzická zdatnost a výborný zdravotní stav
  • ochota pracovat v požadovaném tempu montážní linky
  • zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

Benefity: Mzdové podmínky + další * základní sazba 22 500Kč/měs * od 4.měsíce 24 470Kč/měs * příplatky za směny: * 15% z pracovně právního průměru - víkendová směna * 15 Kč/hod. - noční směna * příplatek za mimořádnou směnu 800kč * příplatek za sobotní směnu 400 - 800Kč * příplatek za řádnou docházku 1 838 Kč/měsíc * příplatek za směnnost 300Kč/měsíc * výkonnostní prémie + osobní ohodnocení až 2 986 Kč * roční bonus vyplácen minimum 21 500Kč maximum 24 700Kč * příspěvek na ubytování/dojíždění při bydlišti nad 50km až 2000Kč * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * 5 týdnů dovolené * nadstandardní lékařská péče Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 25 100 - 28 500 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy