Typ nabídky

Minimální mzda

SW Tester - Load, Performance, Security testy (30.000 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 38454 | aktuálnost: 09.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Jsme parta, která hraje fair a děláme "hračky" pro velké. Ale abychom si byli jisti, že naše hračky správně fungují, potřebujeme nového kolegu, který nám s tím bude pomáhat. Naše hračka je opravdu velmi rozsáhlá platforma s napojením na mobilní klienty a je kam se profesně posunout a zanechat za sebou pomyslnou "stopu". Nás naše práce baví a hledáme do našeho velmi pohodového kolektivu stejně smýšlejícího nadšence. Zkusíš to s námi jako INSPEKTOR práce našich vývojářů?

  • testování rozsáhlé real-time webové aplikace
  • návrh testovací strategie, scénářů a test case
  • provádění zátěžových, výkonnostních a bezpečnostních testů
  • zpracování výsledků, dokumentace k testům
  • příprava a vyhodnocení testovacích dat v SQL dtb
  • vytváření a úprava testovací platformy
  • automatizace testovacích úkonů
  • komunikace s vývojáři, příprava podkladů pro bug fixy

Požadujeme

  • SŠ / VŠ v IT nebo jiném technickém oboru
  • praxi na obdobné pozici (manuální / automatizované testování)
  • schopnost práce s SQL databází (C,R,U,D)
  • pokročilá uživatelská znalost OS Windows
  • znalost vývojového cyklu SW
  • zkušenost CM nástrojem (Redmine, JIRA, Mantis, HP QC ...)
  • smysl pro pečlivost
  • výhodou - znalost SW pro testování (JMeter, Selenium, HP Load Runner, Rational Performance Tester, ...)
  • výhodou - CCNA akademie nebo průprava v oblasti TCP/IP sítí
  • výhodou - zkušenosti s vytvářením skriptů a/nebo programováním
  • výhodou - zkušenosti s OOP v libovolném jazyce

Nabízíme

  • máš důvod chodit do práce? nabízíme za práci pravidelnou odměnu
  • máš tah na branku? máme prémie za dokončení projektů
  • jsi sova nebo ranní ptáče? máme flexibilní pracovní dobu
  • cítíš se pod psa? máme možnost HO
  • nevaříš si? máme stravenky
  • telefonuješ? máme firemní SIM i pro rodinu a služební telefon i pro soukromé použití
  • lyžuješ? máme akce na permice a ubytování
  • jsi týmový hráč? máme teambuilding akce (laser game, lan party, stolní hry, vinné akce apod.)
  • komunikuješ často? máme open office podle týmů
  • chceš to mít potvrzené? nabízíme certifikace
  • toužíš se dále vzdělávat? máme školení
  • přítelkyně ráda květiny? máme slevy
  • dojíždíš vozem? máme místo pro vozidlo před v okolí
  • zvyklý na quick-snack? mám svačinky i sladkosti
  • sportuješ? máme sprchu

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita