Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář v hranicích

referenční číslo: 12-21-269495/JD | aktuálnost: 13.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme šikovného elektrikáře/elektroúdržbáře.
Pozice je vhodá pro absolventy i zkušené pracovníky.
Náplň práce:

  • zajišťování pravidelného a řádného provádění údržby (svařovna, práce s roboty značky ABB)
  • kontroly a revize strojů, technických zařízení, dopravních prostředků, přístrojů a nářadí
  • stanovení rozsahu opravy a způsobu opravy
  • práce s mechanickými, hydraulickými a pneumatickými součástmi elektrických a elektronických systémů
  • evidence svěřené části výroby – technika
  • řízení dílčích obslužných nebo pomocných elektrotechnických výrob a činností

Místo výkonu práce: Hranice
Nástup možný ihned

Požadujeme

  • vyhl. č. 50/78 Sb, - § 5 a vyšší
  • středoškolské vzdělání zaměření "elektro"
  • ochotu pracovat na 12hodinové směny s výhledem na osmihodinové směny
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Benefity: * 25 dní dovolené * příspěvek na dopravu i pro místní * stravenky * podpora při nástupu * možnost karierního růstu Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám životopis. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy