Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro prodej nástrojů pro CNC stroje(Zlín, Uherské Hradiště)

referenční číslo: ZR_87_JOB | aktuálnost: 22.05.2018

Job Network s.r.o.

Stroje, nástroje a technika Vás odjakživa fascinují?
Umíte mluvit a mluvíte rád?
Jste společenský člověk, co se pohybuje obchodní džunglí s lehkostí sobě vlastní?

Pak máte šanci stát se součástí něčeho velkého.

Zastupuji společnost, která jde s dobou, sleduje nové trendy a technologie a snaží se, aby byla přitažlivá. Společnost také získala prestižní ocenění díky přínosu do strojírenství a svým zaměstnancům vytváří ty nejlepší podmínky.

Zajímá Vás víc? Kontaktujte mě prosím.

Náplň práce

* Tato pozice je hodně o komunikaci. Je třeba hodně mluvit a ještě více se ptát. V obchodní džungli byste se měl umět pohybovat s přirozeností sobě vlastní.
* Představování nových nástrojů pro CNC obráběcí stroje a péče o zákazníka. Opravdová péče, otevřený přístup a férové jednání. Velmi klíčové.
* I vyjednávání je nedílnou součástí. Ztotožňujete se s principem win-win? Pak se Vám u nás bude líbit.

Požadujeme

* Pro tuhle pozici je vhodným uchazečem člověk technicky zdatný, který má prokazatelné výsledky v
prodeji a zkušenosti s
třískovým obráběním kovů, obsluhou CNC strojů nebo s technologií.
* Umění číst v technických výkresech je nezbytný základ, který máte.
* Neměla by Vám chybět píle, vůle a schopnost dosahování vytyčených cílů.
* Umět si zorganizovat čas a bavit se cestováním je dobrý základ. U nás budete pravidelně cestovat v rámci Zlína  a Uherského Hradiště.
* Otevřené a férové jednání považujeme za standard, který by náš člověk měl umět aplikovat ve svém životě.
* Přátelský přístup a zdravé sebevědomí bude už jen třešničkou na dortu.
* Minimálně středoškolské vzdělání je dobré mít, nicméně orientace v oboru a zápal pro obchod je pro nás klíčový.

Nabízíme

* Dostanete od nás zpět podporu, důvěru a zázemí neotřelé a inovativní společnosti.
* Mzdu, která Vás bude motivovat a těšit.
* Služební automobil k soukromým účelům.
* Další zaměstnanecké benefity jako jsou například stravenky, vzdělávací kurzy, atd.

Místo pracoviště: Zlín, Uherské Hradiště,

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Profese: obchodní zástupce, obchodník, obchodně technický zástupce, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita