Typ nabídky

Minimální mzda

Technický nákupčí (30.000 - 40.000 Kč)

referenční číslo: 37624 | aktuálnost: 17.01.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Strojírenská společnost se sídlem na Ivančicku hledá zkušeného nákupčího, který se orientuje ve světě strojírenství a nebojí se denně komunikovat anglicky

  • strategický nákup svěřených komodit
  • rozšiřování dodavatelské sítě, dojednávání smluvních podmínek
  • hodnocení stávajících dodavatelů
  • optimalizace nákladů na nákup dané komodity
  • řešení reklamací

Požadujeme

  • SŠ / VŠ technického směru
  • praxe na pozici nákupčího v oblasti strojírenství
  • orientace v materiálech, zkušenost se čtením technické dokumentace
  • angličtina - dobrá komunikativní úroveň (popřípadě němčina)
  • výhodou znalost SAP
  • MS Office - pokročilá úroveň, především Excel
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu bez výjimky
  • 13. mzda
  • příspěvek na stravování (závodní jídelna)
  • flexibilní pracovní doba
  • firemní akce
  • možnost příspěvku na penzijní připojištění
  • motivační bonusový systém
  • možnost profesního a osobního růstu

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita