Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač (22.000 - 26.000 Kč)

referenční číslo: 37750 | aktuálnost: 14.01.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Světový lídr v oblasti technologií přijme do svého týmu seřizovače. Člověka, který by měl pod dohledem stroje a jejich správný chod dle požadavků.

  • Seřizování automatů, pneumatických lisů, narážeček kontaktů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Sledování opotřebení a následná údržba zařízení
  • Provádění přesunu, měření a balení výrobků
  • Kontrola veškeré provedené práce z hlediska kvality výrobků a následná korekce programů

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • Zkušenosti se seřizováním strojů velkou výhodou
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Proaktivita a schopnost týmové spolupráce
  • Ochota učit se novým věcem, samostatnost, systematičnost
  • Flexibilita v procesu změn
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněné stravování
  • Kurzy a školení
  • Autobus z Brna do Modřic zdarma
  • Příjemný kolektiv
  • Kariérní růstu

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity