Typ nabídky

Minimální mzda

Montér mechanických zařízení (25.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 37622 | aktuálnost: 17.01.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Do jednosměnného provozu strojírenské výroby hledáme zručného montéra mechanických zařízení! Nabízíme odborné zaškolení a moderní prostředí nadnárodní společnosti!

  • práce na jednu směnu, převážně na dílně v Brně
  • montáž velkých mechanických komponent
  • práce s vysokozdvižným vozíkem, jeřábem, apod.
  • občasné pracovní cesty do zahraničí (pouze párkrát do roka)

Požadujeme

  • SOU - strojírenství, nebo praxe
  • praxe ve strojírenské výroby (seřizování, montáž, apod.)
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • manuální zručnost, technické přemýšlení
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy, prémie
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí (CT Park Modřice)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity