Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha konvenční frézky (20.000 - 28.000 Kč)

referenční číslo: 37779 | aktuálnost: 17.01.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Jedna směna žádná křeč, frézka čeká tak poběž!
Jednosměnný provoz, příjemný kolektiv, a zajímavé zakázky čekají. Tak kde jste?

  • obrábění na základě výkresové dokumentace
  • práce na konvenční frézce - seřízení nástrojů, příprava nástrojů
  • používání měřidel (mikrometr, kalibry, odpichy - délky, průměry, závity)

Požadujeme

  • SOU se zaměřením obráběč (výhoda zaměření na frézování)
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenosti s obráběním na konvenčních strojích

Nabízíme

  • dovoz jídla do firmy
  • jednosměnný provoz
  • příspěvek na stravování a za ztížené prostředí
  • 22 dnů dovolené
  • Aj/Rj - plně hrazený firmou, probíhá po pracovní době přímo ve firmě
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • sportovní akce, věčírky apod.
  • lokalita: Olomouc

Mzda: 20 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní