Typ nabídky

Minimální mzda

Lean specialist

referenční číslo: 16917 | aktuálnost: 31.03.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete být důležitou součástí pilotního projektu štíhlé výroby v úspěšné nadnárodní společnosti? Rád/a využíváte angličtinu a jsou komunikační schopnosti Vaší silnou stránkou? Hledáme LEAN SPECIALISTU!
Pošlete nám váš životopis!!

Náplň práce

  • podílení se na návrzích a optimalizaci technologických parametrů zařízení vedoucí k vyšší stabilizaci procesů, zlepšení kvality a výrobních parametrů
  • analýza dat, návrhy opatření a kontrola jejich účinnosti
  • řízení svěřené iniciativy k dosažení cílů
  • podílení se na analýzách, standardizaci a definici KPI
  • podpora při fyzickém zavádění změn, návrhy účinných opatření pro neustálé zlepšování
  • realizace workshopů
  • Lokalita okres Teplice

Požadujeme

  • vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti z oblasti štíhlé výroby a nástroji pro zlepšování (alespoň 1 rok)
  • velmi dobrou znalost MS Office a SAP
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • velmi dobré prezentační schopnosti, technické a analytické myšlení

Nabízíme

  • možnost dalšího rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. + 14. plat
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • společenské akce
  • vzdělávací program
  • hledáme muže i ženy
  • pracoviště - okr. Teplice

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství