Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista zákaznického servisu / technik

referenční číslo: 16058 | aktuálnost: 03.05.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste technický typ, který rád komunikuje s lidmi a je schopen předávat své nabyté znalosti a zkušenosti dále? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Úspěšná mezinárodní vývojová a výrobní společnost technického zaměření v současnosti obsazuje pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU / TECHNIK

Náplň práce

* poskytování technické podpory zahraničním klientům * monitorování a zlepšování stávajících procesů * zpracovávání servisní dokumentace a její aktualizace * školení servisních techniků klientů * výkon dohledu nad instalací strojů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo elektro směru
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • praxi v oblasti zákaznického servisu
  • výborné analytické, komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilitu a samostatnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • přístup k moderním technologiím
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Automobilový průmysl