Typ nabídky

Minimální mzda

Lakýrník - 1 směna

referenční číslo: 16795 | aktuálnost: 12.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z prostředí lakovny? Jste technicky zdatný a hledáte novou pracovní výzvu? Rád byste se podílel na výrobě unikátních prototypů? Pak jste právě VY tím koho hledáme!

Mezinárodní rozšiřující se společnost zabývající se zpracováním kovů, včetně povrchové úpravy, hledá nové kolegy na pozice:

LAKÝRNÍK - 1 SMĚNA (20-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Ovládání lakovacích strojů
  • Příprava stroje a drobná údržba
  • Práce a údržba stříkacích strojů s tlakových nádob
  • Práce s interním informačním systémem

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenosti s lakováním
  • Zkušenosti z výrobní společnosti - vítány
  • Manuální zručnost a odpovědnost

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • Týden dovolené navíc - tedy 25 dní
  • Podnikové stravování
  • Zázemí stabilní a rozšiřující se společnosti
  • Možnost zaučení a získání zkušeností
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Kladno

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba