Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojář - elektronik

referenční číslo: 16798 | aktuálnost: 16.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jste VŠ elektrotechnického zaměření? Máte zkušenosti s vývojem elektronických obvodů? Chcete se podílet na významných zahraničních projektech? Pak je zde příležitost právě pro Vás!

Úspěšná mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici:

VÝVOJÁŘ - ELEKTRONIK (29 - 39.000 Kč)

Náplň práce

  • Vývoj měřící a automatizační techniky
  • Komunikace se zahraničními pobočkami
  • Spolupráce na mezinárodních projektech
  • Vytváření analýz a reportů měření
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxi v měření veličin
  • Zkušenost s testováním velkou výhodou
  • Znalost grafických programovacích jazyků

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stabilní pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Místo výkonu práce: Jindřichohradecko

Mzda: 29 000 - 39 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika