Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní technolog

referenční číslo: 5a4df558babecf2e87184939 | aktuálnost: 01.03.2018

Hofmann Wizard s.r.o.

Popis pozice:

Hledáte novou výzvu v oblasti výrobních technologií? Staňte se součástí významné výrobní společnost, která otevírá nový závod v Ostrově u Stříbra a uplatněnte své zkušenosti na pozici Technologa.

POPIS POZICE

• spolupráce při výstavbě nového závodu

• plánování technologických výrobních procesů v rámci montáže a jejich optimalizaci

• navrhuje stavbu či rekonstrukci montážních linek a dalších pracovišť s ohledem na kvalitu, produktivitu, bezpečnost, ergonomii a výrobní náklady

• řídí projektové týmy a technologii montáže

• je zodpovědný za zajištění řádných technologických podmínek při náběhu nové výroby a v průběhu série prakticky využívá MTM metody pro identifikaci správného výkonu a dat pracovníků

• navrhuje zkušební zařízení a zkušební metodiky, moderuje prvky neustálého zlepšování a aktivity vedoucí ke snižování nákladů

• vypracovává konstrukční návrhy upínacích a manipulačních přípravků

• zajišťuje technickou podporu při nákupu strojů, zařízení a technologického vybavení pracovišť

• předkládá návrhy na optimalizaci výrobního procesu

• aktivně řeší závady k předcházení možných reklamací, je zodpovědný za změnová řízení nástrojů a zařízení, archivování výkresové dokumentace

Požadujeme:

• SŠ/ VŠ vzdělání technického směru

• zkušenosti s technickou přípravou a technologií montáže

• zkušenosti s procesy montáže, taktování, normování

• znalost REFA, MTM výhodou

• aktivní znalost AJ (slovem i písmem)

Nabízíme:

• práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím

• 5 týdnů dovolené

• příspěvek na dopravu nebo podporu v případě relokace

• firemní akce

• intenzivní vzdělávání v jazycích a oboru

• dotované stravování

• Cafeterie - Flexipass

• příspěvek na penzijní či životní pojištění

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: technolog, technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita