Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka call centra

referenční číslo: 5a4df340babecf24d466978e | aktuálnost: 01.03.2018

Hofmann Wizard s.r.o.

Popis pozice:

Jsi komunikativní typ člověka? Rád pracuješ s lidmi? Nabízíme skvělou příležitost tyto dovednosti uplatnit. Pro našeho klienta se sídlem v Plzni, hledáme posilu do týmu Call operátorů.

POPIS POZICE:

• telefonická komunikace s klienty, příchozí i odchozí hovory

• zajištění emailových odpovědí na dotazy klientů

• administrativní činnosti spojené s povinnostmi operátora call centra

• poradenská činnost klientům

• zpracování vybraných obchodních případů zákazníků

• realizace požadovaných změn v souladu s pracovními postupy a interními pravidly

• správné předávání požadavků zákazníků v rámci firmy a zpětná komunikace výsledků

• tvorba objednávek, vyřizování reklamací

• práce v programu SAP

Co se Vás netýká!!!

• aktivní prodej (nemáte stanovené prodejní cíle) produktů/služeb

• obvolávání zákazníků z databáze s nabídkou „něčeho“

Požadujeme:

• SOU/ SŠ vzdělání

• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

• znalost SAP výhodou

• příjemné vystupování, dobré komunikační dovednosti

• organizační schopnosti

• loajalitu

• vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

• zázemí stabilní společnosti

• práci v mladém dynamickém kolektivu

• možnost kariérního růstu

• příspěvky na stravování

• dovolená navíc

• zvýhodněné mobilní tarify

• další benefity dle výkonu

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Profese: pracovník call centra

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity