Typ nabídky

Minimální mzda

Pokojská č.65

referenční číslo: 5a4deefca5ad950eb50a35b1 | aktuálnost: 01.03.2018

Hofmann Wizard s.r.o.

Popis pozice:

Náplň práce:

  • úklid hotelových pokojů ve standardu 5* hotelu
  • kontrola konzumace z minibaru, zápis zkonzumovaného zboží, doplnění, kontrola doby expirace zboží
  • úklid společných prostor hotelu
  • úklid casina
  • práce na směny

Požadujeme:

  •  spolehlivost a smysl pro pořádek
  •  pracovitost, pečlivost
  •  ochotu pracovat i o víkendech a svátcích

Nabízíme:

  • Místo výkonu: Rozvadov

  • Až do výše 21 000,- Kč + motivační finanční odměny formou osobního ohodnocení

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 7:30 do 16:00 hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Zámecká 2111 Tachov 34701 OC Kaskády.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Rozvadov, 34806

Region: Plzeňský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: pokojská

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní