Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr proveditelnosti - vstřikování, Šenov

referenční číslo: VM. | aktuálnost: 26.02.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Náplň práce

  • Ověřuje vhodnost použití stávajících vstřikovacích strojů vzhledem ke konstrukci formy
  • Úzce komunikuje s vývojovými inženýry při hodnocení vyrobitelnosti dílů
  • Navrhuje, specifikuje a zajišťuje instalaci nových vstřikovacích lisů a jejich periférií pro nové projekty
  • Řídí činnosti při před-přejímce a přejímce strojů, zařízení a nástrojů
  • Vyhodnocuje a analyzuje výsledky zkoušek nových technologií a navrhuje postupy dalších řešení
  • Spolupracuje a podporuje výrobní závody světelné techniky v Novém Jičíně, Rychvaldu, v závodu Maroko, Brazílie, Mexiko a Indie

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru (strojní, technologie zpracování plastů výhodou)
  • Praxe z výroby alespoň 3 roky, nejlépe oblast technologie vstřikování plastů, procesního inženýrství apod.
  • Zkušenost v automobilovém průmyslu (vstřikovací stroje) výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost technické dokumentace
  • Organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost týmové práce
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění)
  • Možnost odborného a kariérního růstu

Místo pracoviště: Šenov, 74242

Region: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: chemický inženýr, chemický/materiální inženýr, inženýr kvality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské