Typ nabídky

Minimální mzda

Ředitel/ředitelka Centrály cestovního ruchu – Jižní Morava, z.s.p.o.

referenční číslo: 5a3d15d4babecf195622c474 | aktuálnost: 19.01.2018

Jihomoravský kraj

Krajská destinační organizace Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava, z.s.v.p.o. byla založena za účelem koordinace, komunikace a kooperace veřejné správy a poskytovatelů služeb v cestovním ruchu s cílem vytvoření konkurenceschopné destinace na základě maximálního využití turistického potenciálu území v souladu s principy udržitelného rozvoje. Cílem této organizace je poskytování komplexních služeb návštěvníkům, propagace regionu a marketingová podpora rozvoje cestovního ruchu.

Náplň práce

Koordinace aktivit zaměřených na prezentaci turistického potenciálu regionu jižní Moravy se zaměřením na vybrané cílové skupiny.

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání – nejlépe ekonomické, cestovní ruch nebo mediální studia
  • minimálně 5 let praxe v oboru cestovního ruchu, marketingu, PR
  • zkušenosti s řízením týmu lidí
  • výborné organizační a komunikační schopnosti a schopnost vyjednávat
  • orientace v oblasti marketingové komunikace a turistických produktů
  • proaktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
  • schopnost týmové práce
  • časová flexibilita
  • orientace v dotační politice ČR a EU v oblasti cestovního ruchu a marketingu
  • anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni (slovem i písmem); další jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • velmi dobrá znalost práce na PC – MS Office, Outlook
  • výhodou znalost redakčních systémů pro správu webových stránek

Nabízíme

  • možnost podílet se na rozvoji regionu jižní Moravy
  • různorodou a motivující práci
  • odpovídající mzdové ohodnocení a další benefity
  • příjemné pracovní prostředí v centru Brna
  • možnosti dalšího vzdělávání
  • nástup co nejdříve - dle dohody

Doplňující informace

Strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem v českém jazyce zasílejte na email: brazdil.jiri@kr-jihomoravsky.cz nejpozději do 15. 1. 2018.

Kontaktní osoba: Ing. Ivo Minařík, MPA  vedoucí odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu Jihomoravského kraje, tel. 541 651 341.

Strategické dokumenty zakládajících členů sdružení naleznete na www:

JMK - https://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?ID=124993&TypeID=2

SMB - https://www.brno.cz/sprava-mesta/magistrat-mesta-brna/kancelar-marketingu-a-zahranicnich-vztahu/

CCRJM - http://www.ccrjm.cz/cz/o-centrale/strategie-a-koncepce/

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: smlouva o výkonu funkce

Adresa zaměstnavatele: Radnická 2, 602 00 Brno

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický
Německý

Místo pracoviště: Radnická 2, Brno-střed, 60200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Profese: manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské