Typ nabídky

Minimální mzda

Administrátor veřejných zakázek

referenční číslo: 5a33ea04babecf2ccb109525 | aktuálnost: 17.04.2018

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost

Náplň práce

  • administrace a zadávání veřejných zakázek v zadávacích řízeních podle zák. č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
  • administrace zakázek malého rozsahu
  • zabezpečení povinností vyplývajících ze zák. č. 340/2015 Sb., o registru smluv
  • spolupráce při přípravě smluvní dokumentace k veřejným zakázkám
  • spolupráce na tvorbě metodik, vzorových dokumentů a interních předpisů
  • kombinace kreativní a rutinní práce

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti v oblasti veřejných zakázek
  • smysl pro pořádek, systematičnost a velmi dobré organizační schopnosti
  • samostatnost a iniciativnost
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • ochotu učit se novým věcem

Výhodou:

  • anglický jazyk
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalosti a orientace v oblasti ICT, příp. stavební činnosti

Nabízíme

  • práci v příjemném prostředí
  • práce na zajímavých projektech v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • pracovní poměr dle zákoníku práce
  • profesní a jazykové vzdělávání
  • zázemí stabilní státní instituce, pracovní a platové podmínky v souladu se zákoníkem práce a nařízením vlády č. 341/2017, v platném znění
  • příspěvky na sport a kulturu
  • možnost využít partnerská sportoviště
  • lékařská péče
  • součástí přijímacího řízení je provedení bezpečnostního řízení k uchazeči dle zákona č. 412/2005 Sb., v platném znění.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Brno, 61600

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Justice, právo, legislativa, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení