Typ nabídky

Minimální mzda

Technicko obchodní zástupce - autodíly - LKW

referenční číslo: KL4206-0039 | aktuálnost: 23.08.2018

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Jsou nákladní vozidla, tahače, návěsy a přívěsy Vaší srdeční záležitostí? Znáte komplexně problematiku náhradních dílů a širší záběr dodavatelů?

Už nechcete být jen technikem, ale i poradcem? Těšíme se na Váš životopis.

Co bude náplní Vaší práce?

  • zastřešení prodeje náhradních dílů pro nákladní automobily
  • poradenství servisům a dopravcům
  • jednání s dodavateli

Co od Vás čekáme?

  • technický přehled v oblasti LKW náhradních dílů
  • zkušenost s prodejem
  • ochota cestovat

Co Vám nabídneme my?

  • finanční ohodnocení na základě dohody
  • služební automobil a mobilní telefon k soukromým účelům
  • dynamickou společnost, kde se pořád něco děje

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Praha, Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup