Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník pro prodej nových produktů

referenční číslo: 1255321954 | aktuálnost: 12.04.2018

Pražská teplárenská a.s.

Pražská teplárenská a.s. je členem přední středoevropské energetické skupiny EPH a patří mezi největší a nejvýznamnější teplárenské společnosti v České republice. Zabývá se výrobou, rozvodem a prodejem tepelné a elektrické energie pro organizace a domácnosti, zejména na území hlavního města Prahy.

Nyní hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici

Co vás čeká?

  • Akvizice nových zákazníků v oblasti energetických služeb
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí s důrazem na prodej nových produktů
  • Budování dlouhodobých vztahů se stávajícími i potenciálními klienty převážně ve státní správě
  • Spolupráce na tvorbě nových produktů a služeb
  • Příprava nabídek a podkladů pro interní schvalovací procesy
  • Sledování situace na trhu, analýza vhodných příležitostí
  • Realizace obchodních případů a jejich vyhodnocování

Předpokladem pro úspěch na této pozici je:

  • Praxe v prodeji B2B
  • Zkušenost s veřejnými zakázkami, orientace ve státní správě
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • Aktivní, prozákaznicky orientovaná osobnost s kreativním přístupem

My vám nabízíme:

  • Možnost uplatnění odborných znalostí a zkušeností ve stabilním a přátelském obchodním týmu významné energetické společnosti
  • Vedle motivačního mzdového ohodnocení nadstandardní systém benefitů, jenž zahrnuje 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, stravování, podporu sportovních aktivit a péče o zdraví
  • Výhodou je i pracoviště v samostatné kanceláři Praze Holešovicích s možností parkování

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Obchod, prodej, nákup, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování