Typ nabídky

Minimální mzda

Support engineer

referenční číslo: 16645 | aktuálnost: 05.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte dobrou znalost systému Linux a skriptovacích jazyků? Baví Vás pracovat na nových projektech a chcete vytvářet podporu pro nově zavedený produkt na trhu?

Zašlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme!

Náplň práce

  • Působení v rámci integračního týmu
  • Zpracování požadavků, troubleshooting
  • Tvorba knowledge base
  • Spolupráce s týmem developerů a administrátorů
  • Komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • Pokročilou znalost systému Linux
  • Dobrou znalost skriptovacího jazyka Bash
  • Orientaci v sítích a síťových technologiích
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s virtualizací KVM nebo LXD výhodou

Nabízíme

  • Rozsáhlý výběr školení, kurzů a workshopů
  • Jazykové kurzy a kariérní rozvoj
  • Práci s moderními technologiemi
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby