Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr dodavatelské kvality

referenční číslo: 16593 | aktuálnost: 02.08.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou v automobilovém průmyslu? Jste technicky zdatný, komunikativní a aktivní? Nečiní Vám problémy cestovat a dokážete bez problémů využívat anglický jazyk?
Pokud ano, jste to VY, koho hledáme!!! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!!!
Mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá kandidáty na pozici:

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Náplň práce

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi v oblasti dodavatelské kvality v automotive společnosti
  • Anglický jazyk – minimálně středně pokročilou znalost
  • Znalost a uplatňování nástrojů kvality
  • Samostatnost, proaktivní přístup, časovou flexibilitu

Požadujeme

Nabízíme

  • Perspektivní práci v mezinárodní společnosti s využitím špičkových technologií
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Berounsko

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti