Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista obrábění

referenční číslo: 16549 | aktuálnost: 04.04.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání a praxi v oblasti strojírenství? Máte zkušenosti s obráběním? Ovládáte anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Vás! Využijte této příležitosti a přihlaste se na výběrové řízení na pozici: SPECIALISTA OBRÁBĚNÍ

Náplň práce

* Technická příprava obrábění * Plánování oprav linek * Dodržování technických předpisů * Vypracování a nastavování řídicích programů NC strojů * Zpracovávání technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, strojírenství
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost technologie obrábění
  • Znalost práce s řídicími systémy
  • Technické myšlení, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Přístup k nejnovějším technologiím
  • Kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu prácde: Vsetínsko

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství