Typ nabídky

Minimální mzda

Senior System Tester pro Dopravní řadiče

referenční číslo: 16551 | aktuálnost: 26.04.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Chcete vidět výsledek své práce, a to dokonce i během obyčejné procházky městem? Máte zkušenosti s testováním a velice blízko k elektronice? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes

Náplň práce

* Formulace testovacího plánu pro SW i HW výrobky * Kontrola manuálních i automatizovaných testů * Komunikace napříč celým týmem * Zjišťování technických informací od ostatních kolegů

Požadujeme

  • Předešlé praxe s testováním SW i HW
  • Vzdělání v oblasti elektrotechniky – velkou výhodou
  • Zkušenosti s manuálními testy (automatizované – výhodou)
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Zapálenost pro věc

Nabízíme

  • Osobní i profesní růst Vás nemine
  • Výlety s týmem za hranice – za dobrým jídlem i pitím
  • Minimální administrativa
  • Neustálé učení se nového
  • Benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na

stravování, dny volna navíc atd.)

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika