Typ nabídky

Minimální mzda

IT architekt infrastruktury (55-75 000kč)

referenční číslo: 16492 | aktuálnost: 17.07.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Láká Vás práce pro mezinárodní společnost, která je jedničkou na trhu ve svém oboru? Chcete být součástí špičkového týmu? Je pro Vás prostředí IT infrastruktury to pravé ořechové?
V tom případě čekáme na Váš životopis!

Náplň práce

  • Analýza, plánování, dimenzování a návrh IT infrastruktury
  • Zodpovědnost za funkčnost testovacího a provozního prostředí
  • Správa serverů a sítí
  • Koordinace projektu s delivery týmem
  • Komunikace s IT experty na straně zákazníka

Požadujeme

  • Pokročila znalost IT infrastruktury (servery, sítě, bezpečnost)
  • Zkušenosti z prostředí bankovní infrastruktury
  • Znalost Cloud prostředí velkou výhodou (Azure, AWS)
  • Znalost ITIL výhodou
  • Dobrá znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení a 5 týdnů dovolené
  • Roční kartu na MHD
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mobilní telefon k soukromému užití
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 55 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby