Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník – svářeč

referenční číslo: 16263 | aktuálnost: 02.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste šikovný zámečník? Hledáte zaměstnavatele, který si cení svých pracovníků?
Chcete práci na hlavní pracovní poměr a využít náborového příspěvku?

Tak je tato nabídka určena právě Vám!!!

Česká výrobní společnost příjme do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici:

ZÁMEČNÍK – SVÁŘEČ

Náplň práce

  • sestavování a svařování částí ocelových konstrukcí
  • seřizování částí strojů a strojních zařízení
  • péče o nářadí, nástroje a měřidla

Požadujeme

  • SOU vzdělání – ideálně v oboru zámečník
  • praxi na pozici zámečník
  • ochota pracovat na směny
  • zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

  • stálou práci na hlavní pracovní poměr
  • náborový příspěvek po zapracování
  • dovolená navíc
  • levné závodní stravování
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
  • společenské aktivity
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství