Typ nabídky

Minimální mzda

Javascript/typescript developer - hradec králové

referenční číslo: 16267 | aktuálnost: 17.07.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete jít s dobou v používání nových technologií, businessu i moderního pracovního prostředí? Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti, která si váží svých zaměstnanců a umožní Vám profesně vyniknout? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • podílení se na vývoji klíčového produktu společnosti
  • údržba stávajícího produktu a aplikací
  • hledání adekvátního řešení dle požadavků klienta
  • týmová práce na vývoji a inovaci SW produktů – spolupráce se SW konzultanty
  • možnost výběru technologií v rámci C# a .NET, JavaScript/TypeScript, Java

Požadujeme

  • znalost programování v JavaScript nebo TypeScript nebo C# .NET
  • logické a analytické myšlení se schopností vhledu do problému a analýzy řešení
  • komunikační úroveň anglického jazyka - výhodou
  • samostatnost, odpovědnost, ochota učit se novým technologiím
  • hledáme zkušené i juniorní programátory

Nabízíme

  • 13 plat
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • 5 týdnů dovolené, možnost dostat se až na 11 týdnů
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • hrazené jazykové kurzy
  • profesní vzdělávání a rozvoj

Mzda: 40 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj