Typ nabídky

Minimální mzda

Front-end vývojář v automotive (27-38.000 Kč)

referenční číslo: 15610 | aktuálnost: 09.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímá Vás práce v automobilovém průmyslu? Hledáte práci na zajímavých projektech ? Rádi se podílíte na vývoji elektronických systémů ? Tak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Vývoj front-endu aplikací ovládající funkce automobilu
  • Úprava stávajících řešení
  • Komunikace s partnery v České republice i zahraničí

Požadujeme

  • Znalost HTML/CSS
  • Výhodou znalost JavaScript
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • SŠ vzdělání
  • Výhodou znalost jiného programovacího jazyka
  • Zájem o technologie

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti se zajímavými projekty
  • Možnost profesního a osobního růstu v rámci společnosti
  • Zkrácenou a pružnou pracovní dobu
  • Moderně vybavené pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • Systém Cafeterie
  • Možnost zvýhodněného pořízení vozu Škoda Auto
  • Multisport kartu
  • Vzdělávací a jazykové kurzy a mnoho dalšího..
  • Lokalita pracoviště - Mladá Boleslav

Mzda: 27 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj