Typ nabídky

Minimální mzda

Absolventi elektro

referenční číslo: 16187 | aktuálnost: 27.07.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jsi SŠ nebo VŠ, obor elektro a vždycky tě elektronika bavila? Je moderní společnost místem, kde bys chtěl nastartovat svoji kariéru? Ano? Tak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí týmu elektroniků.

Stabilní výrobní a vývojová společnost nyní nabízí:

ŠANCI PRO ABSOLVENTY ELEKTRA

Náplň práce

  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Kooperace napříč firmou (výroba, kvalita, konstrukce, atd.)
  • Práce na zajímavých projektech a technických řešeních
  • Vedení elektro záznamů
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §5, nebo nárok na dodělání
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • Energického člověka, kterého baví elektro
  • Týmového ducha a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Komplexní zaškolení
  • Jazykové kurzy a jiná školení
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Aktaktivní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • Místo výkonu práce: Blanensko

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika