Typ nabídky

Minimální mzda

Integration architect

referenční číslo: 16184 | aktuálnost: 26.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte bohaté zkušenosti s vývojem SW, orientujete se v odvětví implementace systémů a chtěli byste se profesně posunout zas o kus dále?

Pak je tato pozice pro Vás!

INTEGRATION ARCHITECT

Náplň práce

  • Odhalování nefunkčností produktu s ohledem na dané požadavky a navrhování nové architektury
  • Zajištění funkcionality, provedilnosti a integrace se současnými systémy a platformami
  • Poskytování komplexní technické podpory
  • Podíl na zajišťování vyšší výkonnosti systémů
  • Odhalování mezer ve vývoji a jejich náprava

Požadujeme

  • ˇVŠ vzdělání technického směru
  • Alespoň 5 let praxe ve vývoji webových aplikací
  • Zkušenosti s implementací systému pro správu obsahu
  • Praxi ve vývoji v .NET/C#
  • Zkušenosti s analýzou, modelováním a optimalizací podnikových systémů jsou plusem
  • Znalost agilních způsobů vývoje výhodou
  • Schopnost domluvit se v anglickém jazyce

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pět týdnů dovolené a čtyři sick-days
  • Finanční bonusy
  • * Příspěvek na mobilní volání a data pro soukromé účly
  • Slevy na firemní výrobky
  • Hrazené obědy a občerstvení na pracovišti
  • Neformální firemní prostředí a akce
  • V případě zájmu možnost praxe v zahraničí

Mzda: 60 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: IT - prodej a služby