Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby - kontrolor oblečení Plzeň až 22 000kč

referenční číslo: 59edb39ca5ad953aa96821d2 | aktuálnost: 19.01.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích, který se zabývá zpracováním vrácených zásilek a kompletací zboží, hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ.

Náplň práce

-    rozbalování zásilek
-    třídění zboží
-    kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
-    skenování kódů, tisk etiket
-    odstraňování drobných závad zboží
-    udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

-    schopnost zaučit se během placeného třítýdenního školení (podmínkou je 100% docházka)
-    vzdělání: vyučen (v textilním oboru výhodou)
-    ochota naučit se novým věcem
-    základní znalost práce s PC
-    velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
-    spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
-    pečlivost, zodpovědnost, loajalita
- schopnost naučit se cca 50 německých slovíček

Nabízíme

-    nástup možný IHNED
-    místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
-    zajímavé finanční ohodnocení až 22 000 Kč měsíčně: základní mzda 17 000 Kč + bonus za dokončení 3 týdenního školení bez absence 26 Kč/hod. + výkonnostní bonus 10 Kč/hod. + příplatky za přesčasy a dle zákona
-    stravenky 60 Kč
-    2směnný provoz (ranní 5.30-13.30, odpolední 14.00-22.00)
-    5 týdnů dovolené
-    výborná dopravní dostupnost – MHD
-    práce ve stabilní společnosti, čistý provoz

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity