Typ nabídky

Minimální mzda

Práce ve výrobě – 21 000 Kč + nástupní bonus

referenční číslo: 59e9b5aba5ad950cf4248fa4 | aktuálnost: 01.10.2018

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte práci v hezkém prostředí, kde vám nikdo nebude stát za zády? Máte už dost pásové výroby? Pojďte pracovat pro nejlépe hodnoceného zaměstnavatele, výrobce komponentů pro automobilový průmysl Brose CZ v Rožnově pod Radhoštěm. V červenci vás čeká navýšení mzdy a vyděláte si průměrně 20 900 Kč! Navíc získáte 6 000 Kč bonus za nástup, 5 týdnů dovolené a odměny ve výši 27 000 Kč. Energii naberete v proslulé jídelně za 25 Kč nebo na masáži přímo v areálu firmy.

Náplň práce

Chcete dobrou práci za dobré peníze a víkendy trávit s rodinou? U nás v Rožnově pod Radhoštěm ji mít budete! Nabízíme průměrnou mzdu 21 000 Kč hrubého za měsíc, 8 hodinové směny jen od PO do PÁ a spoustu benefitů. Nastupte ihned a získejte navíc bonus 6 000 Kč! Volejte ZDARMA na 800 856 856.

Co vás čeká?

Práce v moderním čistém a klimatizovaném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl. Předchozí zkušenosti nejsou nutné, rádi zaškolíme každého, kdo je spolehlivý a zodpovědný.

Co s námi získáte?

Stabilní a dobrou práci v renomované společnosti, průměrnou mzdu 21 000 Kč hrubého za měsíc, nástupní bonus 6 000 Kč a odměny před dovolenou a Vánoci ve výši 15 000 Kč. Přispějeme vám na dopravu do práce a užijete si týden dovolené navíc.

Zdá se vám trávit 12 hodin v práci dlouho? U nás pracujete jen na 8 hodinové směny od pondělí do pátku a víkendy si užijete s rodinou.

Rozmazlujete se a cvičíte ráda? V rámci nabízených benefitů si za zvýhodněné ceny můžete zacvičit jógu, spirální stabilizaci nebo bezplatně navštívit našeho fyzioterapeuta.

Také vám nejvíce chutná to, co nemusíte vařit? Nabízíme kompletní oběd jen za 25 Kč!

Ráda byste pracovala v kolektivu svých známých? Doporučte nám své kamarádky a získejte navíc bonus 5000 Kč za doporučení každé z nich!

Zaujala vás nabídka?

Pak vyplňte formulář a my se postaráme o zbytek! Chcete bližší informace ihned? Pak volejte ZDARMA 800 856 856. Jsme tu pro vás pondělí - pátek od 8:00 do 20:00. Těšíme se na vás.

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: 1. máje 2636, Rožnov pod Radhoštěm, 756 61

Region: Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: dělník ve výrobě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy