Typ nabídky

Minimální mzda

Team leader výrobní logistiky

referenční číslo: 59e06d02babecf136936d549 | aktuálnost: 08.07.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

Renomovaný výrobce vzduchových clon, větracích jednotek a široké škály vzduchotechnických výrobků hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: TEAM LEADER VÝROBNÍ LOGISTIKY

Náplň práce

Co vám za to nabízíme?

  • stabilní a perspektivní práci
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost rozšíření znalostí a dovedností
  • místo výkonu práce: Pardubice
  • stravenky, podíly ze zisku, zdravotní volno / sickday

Jak si vás představujeme?

  • SŠ/VŠ výhodou
  • zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobní nebo logistické společnosti
  • schopnost zavádět nové procesy
  • organizační schopnosti
  • práce v IS
  • průkaz na VZV
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost učit se novým věcem, odolnost vůči stresu
  • schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost

Co u nás budete dělat?

  • koordinovat skladování, příjem/výdej materiálu
  • skladového hospodářství s cílem včasného a efektivního zásobování výroby
  • zodpovědnost za nastavení procesů, řízení materiálových toků
  • dohled nad svěřeným úsekem skladu
  • plánování a rozdělování stanovených úkolů a cílů podřízeným
  • vedení a motivace týmu pracovníků
  • práce ve skladu, expedice výrobků

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jungmannova 15, Praha 1, 11000

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: vedoucí skladu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita