Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer kvality s AJ

referenční číslo: 59e06c8fbabecf136936d533 | aktuálnost: 08.07.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

Renomovaný výrobce vzduchových clon, větracích jednotek a široké škály vzduchotechnických výrobků hledá novou posilu na pozici: Manager kvality s AJ

Náplň práce

Co Vám za to nabízíme:

  • stabilní a perspektivní práci
  • možnost rozšíření znalostí a dovedností
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stravenky, podíly ze zisku, zdravotní volno / sickday
  • místo výkonu práce Fáblovka - Pardubice

Co u nás budete dělat:

  • zodpovědnost za řízení kvality v mezinárodní společnosti vyrábějící vzduchotechniku
  • implementace qms
  • příprava na implementaci iso 9001, 14001,18001
  • řízení nápravných a preventivních opatření
  • interní audity
  • reporting
  • řízení týmu montážních technologů – pracovní postupy, balící a štítkovací plány
  • optimalizace výrobních postupů s důrazem na kvalitu

Jak si Vás představujeme:

  • VŠ technického směru
  • zkušenosti v managementu kvality (QMS, ISO 9001, tvorba plánů kvality, FMEA, PDCA, …)
  • zkušenosti s projektovým řízením
  • akční, komunikativní osobnost
  • znalost anglického jazky (plynulá angličtina)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: ředitel/manažer kvality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské