Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér ve strojírenství

referenční číslo: 5191 | aktuálnost: 18.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený konstruktér strojního zaměření a umíte pracovat s programem AutoCAD? Pokud ano, nabízíme Vám možnost, stát se součástí našeho týmu!

Strojírenská firma hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici:

KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • Tvorba projektové dokumentace dle požadavků klienta
  • Spolupráce na zahraničních projektech
  • Práce v konstrukčním programu AutoCAD
  • Komunikace s klienty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • Zkušenost s programem AutoCAD
  • Praxi jako konstruktér
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost německého/anglického jazyka
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • Spolupráci v mezinárodních týmech
  • Možnost podílet se na vývoji nových produktů
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Okres Přerov

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství