Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/ce odboru informatiky - oddělení provozu.

referenční číslo: 59dc6648a5ad9555d823c58d | aktuálnost: 01.09.2021

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Městská část Praha 2 - Úřad městské části vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volné pracovní pozice pracovník/ce odboru informatiky - oddělení provozu.

Náplň práce

  • systémová správa koncových zařízení s OS Windows,
  • metodické usměrňování uživatelů, analýza provozních problémů a návrhů řešení se všemi účastníky, včetně komunikace a spolupráce s externími dodavateli,
  • zálohování a obnova důležitých dat z koncových zařízení s OS Windows,
  • konfigurace antivirového zabezpečení dat koncových zařízení s OS Windows,
  • uživatelská podpora zaměstnanců v oblasti IT,
  • organizace oprav výpočetní techniky a podkladů pro majetkovou inventarizaci,
  • spolupráce a podpora na procesech správy software licencí.

Další vhodné znalosti:

  • základní zkušenost s administrací MS Windows Server 2012 a vyšší,
  • základní orientace v prostředí O365,
  • znalost platných právních předpisů (GDPR, kybernetická bezpečnost, inf. Systémy veřejné správy),
  • znalost antivirových systémů ESET, Symantec na úrovni správa Protection Suite Enterprise.

Požadujeme

SŠ nebo VŠ se zaměřením na IT,

nadstandardní znalost práce na PC,

administrátorské znalosti OS MS Windows 7 a vyšší, propojení s Windows Server,

velmi dobrá znalost kancelářského balíku MS Office 2016 a vyšší,

dobré komunikační a organizační dovednosti,

pečlivost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost,

řidičský průkaz skup. B,

výhodou znalost anglického jazyka slovem a písmem.

Nástupní plat 32.000 až  34.000 Kč dle dosaženého vzdělání a praxe.

V případě zájmu podejte přihlášku do výběrového řízení  s požadovanými doklady do 31. 8. 2021. Bližší informace k volné pozici  a přihláška k výběrovému řízení je na stránkách www.praha2.cz v rubrice volná místa.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Nám. Míru 20/600, Praha 2, 12039

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Profese: administrátor OS

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy