Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá vhodné kandidáty na pozici:

TECHNIK STAVEBNÍCH INVESTIC (ELEKTRO)

referenční číslo: 59cb5ef8a5ad956407233c54

Náplň práce:

  • příprava plánů a kalkulací stavebních oprav a investic, stavba výrobních linek
  • řešení elektro přípojek pro stavby a výrobní linky
  • řízení (koordinace, plánování a kontrola) stavebních činností, oprav z hlediska plnění harmonogramu, rozsahu a kvality prováděných prací a rozpočtu
  • sledování Cash Flow, fakturaci v průběhu realizace oprav a investic
  • vyřizování příslušných povolení u orgánu státní správy vyplývající ze zákona
  • zpracování technické části poptávky pro výběr dodavatele, vedení a archivace dokumentace o průběhu stavby
  • jednání s orgány státní správy o povolení a změnách užívání stavby vyplývající ze zákona

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání elektro směru
  • vyhláška 50/1978 sb. min. § 6
  • zkušenosti při realizaci staveb min. 5 let
  • zkušenosti s projektováním staveb – elektro část
  • znalost technické dokumentace a výkresů elektro
  • dobrá orientace v oboru elektro, silnoproudé rozvody NN, VN, PC sítě
  • znalost norem ČSN 332000-4-41 ed.2, ČSN 332000-5-51 ed.3, ČSN 332000-5-52 ed.2
  • dobré vyjednávací dovednosti
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • vysoká úroveň počítačové gramotnosti (MS Office, MS Project)
  • znalost konstrukčních SW výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění)
  • možnost odborného a kariérního růstu

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita