Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič řidička skupiny C+E

referenční číslo: 59ca3bcaa5ad951b0912518e | aktuálnost: 24.09.2022

STAPO mechanizace s.r.o.

Naše společnost již více jak 30 let pronajímá stavební mechanizaci s obsluhou. Hledáme nové posily do našich řad. Neváhejte a přihlaste se právě teď. Připravili jsme pro Vás náborový příspěvek a možnost ubytování.

Popis + náplň práce:

Řidiče tahače MAN TGX 480 Euro VI, 6x4, se sklápěcím návěsem a 4-nápravovým podvalníkem hledá společnost STAPO mechanizace s.r.o., v Praze 5 Řeporyjích.

Náplň práce:

  • Přepravy sklápěcím návěsem nebo podvalníkem

  • Základní údržba techniky

  • Pomocné práce

Požadujeme:

  • Střední odborné vzdělání

  • Řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz, výpis z karty řidiče, psychologické vyšetření

  • Trestní bezúhonnost

  • Zodpovědnost, časová flexibilita a spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí ve stabilní společnosti od roku 1991

  • Motivující platové ohodnocení, stravné

  • Možnost ubytování na pracovišti (služební byt)

  • Pravidelná profesní školení

  • Služební telefon s neomezeným tarifem a daty i pro soukromé užívání

  • Místo výkonu práce Praha a Středočeský kraj, návrat každý den

  • Mzda 40.000 Kč

  • Nástup možný ihned

Kontakt: Michal Nimrichter, Tel. 603 578 000 e-mail. kariera@stapopraha.cz

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: K Třebonicům 1020, Praha, 15500

Region: Praha, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, Cizince