Varroc Lighting Systems, s.r.o.

SPECIALISTA PATENTOVÝCH REŠERŠÍ

referenční číslo: 59c4b09ebabecf3c160667e7

Náplň práce

  • Analýza dokumentů včetně shrnutí obsahu (abstraktu) a zhodnocení výhod

  • Klasifikace dokumentů podle dané oblasti do různých kategorií

  • Seznamování odborných týmu se závěry této rešeršní činnosti
  • Provádí monitoring patentů v dané oblasti a koordinuje externí odborné rešerše

  • Spolupráce při přípravě dokumentace pro přihlašování průmyslových práv
  • Operativní řešení úkolů mimo oblast ochrany DV (duševního vlastnictví)
  • Denní písemná komunikace v AJ
  • Zajišťování informovanosti o aktuálně platných procesech ve svěřené oblasti

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření

  • Schopnost rychle posuzovat a hodnotit konstrukční řešení z patentů

  • Anglický jazyk – středně pokročilá úroveň především čtení technického textu, německý a francouzský jazyk výhodou

  • Znalosti v oblasti průmyslového vlastnictví výhodou

  • Zkušenosti s aplikací teoretických poznatků do praxe výhodou

  • Schopnost pochopit a snaha uspokojit interního a externího zákazníka

  • Schopnost zaučovat druhé

  • Schopnost orientace v legislativě výhodou

  • Samostatnost a iniciativa

Nabízíme

• Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2dny/rok
• Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• Příspěvek na stravování
• Variabilní bonusový systém
• Možnost jazykového a odborného vzdělávání
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita