Typ nabídky

Minimální mzda

CNC frézař (H4187)

referenční číslo: 59bf9cfdbabecf7ef9307233 | aktuálnost: 31.08.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Seřizování a obsluha CNC strojů, vytváření nových programů na nové prototypy dílů, ošetřování a údržba strojů a zařízení na svěřeném pracovišti.

Požadujeme

ÚSO vzdělání strojírenského směru, základní znalost čtení technických výkresů, slušnost jednání a bezúhonnost

Nabízíme

práce ve výrobní společnosti, finanční ohodnocení dohodou až do 25tis. Kč, max. dvousměnný provoz, příspěvky na obědy a jídelna v areálu, penzijní připojištění

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Profese: frézař kovů, operátor CNC strojů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů