Typ nabídky

Minimální mzda

Backend developer (40.000 – 80.000,- Kč)

referenční číslo: 15922 | aktuálnost: 15.01.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vývojem v .NET? Láká Vás práce v úspěšné mezinárodní společnosti? Komunikace v angličtině pro Vás není problém?

Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

BACKEND DEVELOPER (40.000 – 80.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vývoj backendové části webových aplikací
  • Spolupráce na tématech souvisejících s celkovou architekturou
  • Úzká spolupráce s QA týmem
  • Návrh a údržba rozsáhlých databázových struktur
  • Agilní způsob vývoje

Požadujeme

  • Zkušenost s vývojem backendu v .NET
  • Zkušenost s vývojem webových aplikací
  • Přehled ve frontend technologiích (JavaScript, HTML5)
  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, 4 sickdays
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční bonusy
  • Firemní produkty zdarma
  • Mobilní telefon + firemní tarif
  • Místo výkonu práce: Brno nebo Olomouc

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj