Typ nabídky

Minimální mzda

Disponent/ka logistiky

referenční číslo: 59ba517ea5ad9546a822fa31 | aktuálnost: 06.10.2017

Adecco spol. s r.o.

ODVĚTVÍ: logistika
LOKALITA: Rokycansko
NÁSTUP: dle dohody

Náplň práce

- Zodpovědnost za návrhy nových výrobních procesů
- Příjem, zpracování a kontrola odvolávek
- Komunikace se zákazníky
- Odesílání objednávek na dopravu
- Spolupráce při řešení nestandartních situací v souvislosti s organizací a průběhem dodávek, s plánováním výroby atd.

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- Komunikativní znalost AJ (další jazyk výhodou – NJ, FJ)
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Znalost práce na PC – MS Office
- Odolnost vůči stresu
- Preferujeme kandidáty se shodnou praxí v Automotive

Nabízíme

- Uplatnění na zajímavé nově vzniklé pozici
- Stabilní práci v perspektivní rostoucí automotive společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- Věrnostní příspěvek
- Zaškolení, možnost dalšího rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita