Typ nabídky

Minimální mzda

BIM projektant/architekt

referenční číslo: 59b8d73ca5ad954cea417d02 | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Do týmu pro generálního dodavatele staveb hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici

Náplň práce

  • účast na vedení projektů
  • samostatné plnění dílčích úkolů při zpracování projektové dokumentace
  • spolupráce při koordinaci souvisejících profesních částí a inženýrské činnosti
  • jednání s klienty

Požadujeme

  • VŠ /SŠ vzdělání - pozemní stavby nebo architektura
  • znalost AutoCAD, zkušenosti s BIM (REVIT) velkou výhodou
  • znalost AJ výhodou
  • samostatnost při řešení pracovních úkolů
  • krerativní myšlení

Nabízíme

  • zázemí velké a stabilní společnosti podílející se na zpracování největších a nejvýznamnějších zakázek v oboru se zaměřením na využití aktuálních trendů a nových technologií BIM
  • spolupráce se zahraničními architekty na mezinárodních projektech
  • moderní a inspirativní pracovní prostředí v nové kancelářské budově na Smíchově
  • dynamický a přátelský kolektiv a motivující ohodnocení odpovídající vykonávané práci
  • bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy, školení
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost občasné práce z domova
  • firemní akce
  • vlastní organizace náplně práce
  • rozjezd zcela nového projektu

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita