Typ nabídky

Minimální mzda

Projekt manažer pro německé projekty

referenční číslo: 59b7eb87a5ad953e30778fa8 | aktuálnost: 21.08.2018

ALP consulting

Pro stabilní a silnou firmu s 30 letou historií, která dlouhodobě působí v oblasti přípravy a realizace developerských projektů hledáme kandidáta na pozici:

Náplň práce

  • prověřování zastavovacích podmínek z hlediska technického, architektonického, urbanistického a z legislativního u svěřeného projektu na území SRN
  • dohled nad zajištěním řádného projednání dokumentace ke stavebnímu povolení (příp. Bebauungsplan) s orgány stání správy, správci inženýrských sítí, ostatními účastníky řízení
  • vedení svěřeného projektu od fáze přípravy až po fázi dokončení a předání stavby
  • organizace a řízení zpracování podkladů pro výběrová řízení, zadávání a vyhodnocování výběrových řízení
  • aktivní spolupráce při uzavírání smluv
  • kontrola provádění stavebních prací v souladu s projektovou dokumentací, s obsahem příslušných smluv, s obsahem stavebního povolení a s dalšími doklady, podmínkami a stanovisky a obecně uznávanými technickými a stavebními pravidly
  • účast na kontrolních dnech během provádění staveb
  • kontrola postupu prací a dodržování termínů podle časového plánu stavby a ustanovení smluv
  • odpovědnost za dodržování projektového rozpočtu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • praxe v oboru nebo předchozí pracovní činnost v SRN obdobného typu výhodou
  • výborná znalost NJ a odborné stavební terminologie podmínkou
  • znalost práce na PC – Windows, MS Office, internet
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • ochota cestovat – 3 až 4 dny v týdnu pobyt v SRN
  • flexibilita, iniciativa, samostatnost
  • organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, loajalita

Nabízíme

  • výborné finanční ohodnocení
  • práci v perspektivní společnosti v mladém a dynamickém kolektivu
  • osobní vůz i k soukromému užívání
  • dlouhodobou spolupráci

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské