Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr zákaznické kvality - Automotive (P4175)

referenční číslo: 59b7c35ea5ad953a125c03ea | aktuálnost: 24.10.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Komunikace se zákazníky.
Monitorování a vyhodnocování defektů.
Vedení řešení zákaznických reklamací.
Vedení řešení problémů .
Vytváření a revidování kontrolních standardů v sériové výrobě.
Spolupráce na implementaci změnových řízení a jejich vzorování.
Příprava a vedení auditů interních procesů a výrobků
Koordinuje systém kontrol.
Realizace zákaznických návštěv a auditů.

Požadujeme

VŠ/ SŠ ideální je technický směr, AJ na komunikativní úrovni je nezbytná a určitě ji využijete, znalost nástrojů kvality (FMEA, Six Sigma, APQP,....).
Hledáme člena týmu se smyslem pro detail a. vůlí zlepšovat. důležitá je ochota na sobě pracovat a dál rozvíjet svůj potenciál. Je možné zaučit juniora, která má povědomí nebo aspoň teoretické znalosti nástrojů kvality ze studií. Uživatelskou znalost PC považujeme za samozřejmost i ŘP B.

Nabízíme

Nadstandardní plat podle Vašich zkušeností a znalostí, příspěvky na dopravu, bonusy za docházku. Práce v mezinárodním týmu, možnost velkého osobního růstu, profesní školení. Nástup možný ihned!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okres, Rychnov nad Kněžnou,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: inženýr kvality, kvalitář, ředitel/manažer kvality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu