Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výroby (P4174)

referenční číslo: 59b7c22fa5ad9538525e3c13 | aktuálnost: 13.07.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Úkoly, které Vás čekají ve stručnosti:
naplánování a kontrola výrobního procesu,
zodpovědnost za plánování výrobních kapacit,
zabezpečení včasných dodávek materiálu do výroby,
navrhování opatření k efektivnějšímu využití zdrojů,
analýzy výrobních prostojů.

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání, komunikativní znalost AJ,
pokročilé znalosti MS Excelu; když budete mít praxi v oboru nebo příbuzném oboru, bude to pro Vás velká výhoda, ale šanci by mohl dostat i šikovný člověk, který se chce profilovat v oblasti plánování, nebojí se výrobního prostředí, je organizačně schopný, precizní a dostatečně aktivní. Důležité je chápat souvislosti procesu, aby byl zajištěn plynulý chod výroby a i přísun materiálu.

Nabízíme

Za to Vás čeká nadstandardní ohodnocení, možnost osobního a profesního růstu, nástup ihned!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okres, Rychnov nad Kněžnou,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Profese: inženýr logistiky, logistik, plánovač výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita