Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář do výrobního provozu (P4172)

referenční číslo: 59b7bff0babecf38235099b8 | aktuálnost: 25.09.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Úkoly zaměstnance na této pozici jsou následující:
provádí operativní, preventivní a prediktivní údržbu strojů a zařízení a jejich opravu;
v případě složitých oprav spolupráce s teamem nebo externími servisy,
důsledně dbá na to, aby všechny stroje, nástroje a přípravky měly vždy vystavenou předepsanou dokuemtaci a tato byla vždy aktuální a správně vyplněná;
provádí záznamy o kontrole a provedených opravách strojů

Požadujeme

ÚSO - elektrotechnické, min. 4 roky praxe, vyhl 50, §6, svářečský průkaz, ochota pracovat ve směnném provozu (3 směny)

Nabízíme

Práce ve velmi moderním a pěkném výrobním provozu, atraktivní plat - až 35000 + příplatky za směny + kompenzace dopravy. Nástup možný ihned!

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okres, Rychnov nad Kněžnou,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik, technik údržby, údržbář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu