Typ nabídky

Minimální mzda

Junior SW programátor - C++, vektorová grafika (30.000 - 40.000 Kč)

referenční číslo: 32665 | aktuálnost: 12.09.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Věnuješ se programování v C++? OOP je pro tebe alfa omega? Matika pro tebe není cizí? Pokud jsi odpověděl na vše ANO, tak pojď pracovat pro mezinárodní společnost s kulturou rodinné firmy, která hledá nového kolegu do svých řad na pozici vývojáře 3D CAD aplikace v C++. Juniorům / absolventům nabízí možnost uplatnění svých teoretických znalostí, získané v jiných předmětech (jako je fyzika, matematika) do užitečného produktu. Vyvíjí agilně, takže neváhej a kontaktuj - P.S. SCRUM je v devět.

  • budeš se podílet na vývoji nových částí CAD systému
  • denně budeš komunikovat s ostatními týmy
  • setkáš se s optimalizací / refaktoringem kódu
  • jsou pravidelné SCRUM meetingy v AJ
  • začleníš se do mezinárodního týmu
  • zaškolíš se v nástroji Enterprise Architect

Požadujeme

  • VŠ informatika nebo relevantní (elektrotechnika, fyzika, strojní, stavební)
  • dobrá znalost C++ (OOP je alfa a omega)
  • analytické myšlení a znalost programovacích technik
  • znalost FEM (metoda konečných prvků), numerická matematika
  • angličtina na komunikativní úrovni(meetingy, komunikace s týmy)
  • výhodou - znalost některé knihovny: MFC, ATL, STL, COM
  • výhodou - znalost návrhových diagramů (UML)
  • výhodou - vztah ke grafice a designu

Nabízíme

  • dobré platové ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • home-office (1x týdně pravidelný, jinak dle domluvy)
  • inovation days
  • klouzavá pracovní doba
  • stravenky
  • firemní akce
  • interní školení, vzdělávání/kurzy
  • možnost kariérního růstu (vedení teamu)
  • notebook a k tomu až 2 monitory

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Stavebnictví, projekce, architektura, Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita